Przewiert

           WTD to profesjonalna, wrocławska firma, w której ofercie znajdują się przede wszystkim przewierty sterowane oraz przewierty pod drogami. Służą one do sprawnego układania rur pod ziemią bez zdejmowania powierzchni.

           Przewiert pozwala na ominiecie przeszkody terenowej, co znacznie skraca trasę wodociągu. Przeszkodą może być m.in. rzeka, bagno, droga, tory itp. Metodę tą stosuje się najczęściej w przypadku kabli oraz przewodów grawitacyjnych i ciśnieniowych. Stosowana przez przedsiębiorstwo technologia HDD pozwala działać szybko i niedrogo.  Dodatkowo, charakteryzuje się niezwykłą starannością oraz minimalną ingerencją w środowisko naturalne. Nie powoduje konieczności odtwarzania nawierzchni, dlatego może być stosowana praktycznie wszędzie (na otwartych terenach, niezagospodarowanych przestrzeniach oraz w dowolnie zabudowanych miastach). Firma oferuje wciąganie rur PEHD  i stalowych o średnicach do DN315 i jednostkową długość przewiertu do 150 m. Od renomowanych dostawców otrzymuje specjalistyczne urządzenia, pośród których znajduje się m.in. maszyna wiertnicza Ditch Witch JT2020 Mach 1. Pozwala ona na pracę nawet na grząskim terenie. Ponadto WTD dysponuje również systemem nawigacji Ditch Witch Subsite, zestawem płuczkowym 7m3, zgrzewarkami doczołowymi o średnicy do DN315, agregatami prądotwórczymi oraz samochodem ciężarowym Volvo.

            Kompleksowe informacje na temat oferty firmy, a także jej dokładnej działalności oraz zespołu znajdują się na stronie internetowej http://wtd-przewierty.pl/ .


WTD sp. z o.o.
Walońska 7/59
50-413 Wrocław
tel. 601 575 556

Zobacz także:

Jakie są główne atuty stosowania popularnych elewacji wentylowanych?

Jakie są główne atuty stosowania popularnych elewacji wentylowanych?

https://amc.net.pl/oferta,izolacje-hydroizolacje-i-odwodnienia,21.html

https://amc.net.pl/oferta,izolacje-hydroizolacje-i-odwodnienia,21.html

Wynajem podnośnika koszowego

Wynajem podnośnika koszowego