Praca – Niemcy – opieka nad seniorami

Samodzielne korzystanie z oferty pracy w obcym kraju dla wielu osób niesie ze sobą zbyt wiele ryzyka, niepewności i trudności – uczucie zagubienia może wywoływać wyszukiwanie odpowiednich ofert, a także perspektywa samodzielnego wyjazdu i poszukiwania określonego miejsca. Z tego względu najwygodniejszym rozwiązaniem, nadal pozwalającym na przyzwoity zarobek, może być skorzystanie z Laxo Care i zapewnianej przez firmę od lat opieki nad pracownicami. Firma prowadzi nadzór nad wszystkimi elementami wyjazdu, pracy i powrotu, które mogłyby być kłopotliwe – tak, by opiekunka mogła skupić się głównie na pracy, a klienci byli zadowoleni ze spełnienia ich wszystkich potrzeb. Ze swojej strony Laxo Care dba o to, by wszystkie opiekunki mogły liczyć na:

  • możliwość legalnej pracy w Niemczech
  • umowę z opłaceniem składki emerytalno-rentowej oraz zdrowotnej
  • zapewniony przez firmę przewóz na miejsce i z powrotem
  • stały kontakt z przedstawicielem firmy, który gotowy jest pomóc w razie problemów
  • wypłaty na czas
  • możliwość bonusu za polecenie kolejnego pracownika

Korzyścią z pracy w taki sposób jest także fakt, który zazwyczaj niesie za sobą taka praca w Niemczech – opieka oznacza obecność na miejscu przez cały czas, a co za tym idzie brak wydatków na zakwaterowanie i wyżywienie, które zazwyczaj trzeba oczywiście odejmować od pensji.

 

Oferty pracy dla opiekunek o różnym stopniu doświadczenia

Laxo Care w ciągu wielu lat swojej działalności organizowała już wyjazdy blisko pół tysiąca pielęgniarek, prezentując zlecenia różnego typu, o mniej lub bardziej specyficznych wymaganiach. Zazwyczaj Niemcy wymagają od opiekunki określonej znajomości języka oraz różnego stopnia doświadczenia w pracy tego typu.


LAXO CARE SP. Z O. O.
Solidarności 115/2
00-140 Warszawa
tel. +48 61 666 2993

Zobacz także:

Komfortowe apartamenty w Poznaniu

Komfortowe apartamenty w Poznaniu

Dietetyk Warszawa - cennik

Dietetyk Warszawa - cennik

Windykacja bez żadnych zaliczek!

Windykacja bez żadnych zaliczek!

Regały magazynowe metalowe

Regały magazynowe metalowe

Profesjonalne cięcie metali w Białymstoku

Profesjonalne cięcie metali w Białymstoku