Notariusze Olsztyn

Wykonanie aktów notarialnych to typowa usługa, którą notariusze w Olsztynie wykonują często dla osób kupujących mieszkanie, mających do przeprowadzenia sprawy związane z dziedziczeniem czy też dla spółek objętych określonymi przepisami co do umów czy statutów, jakie przygotowują. Obsługa osób niepiśmiennych nie jest już od dawna częstym powodem wizyt u notariusza, niemniej wymogi prawne sprawiają, że w wielu innych sprawach nadal jego działalność jest niezbędna, a poświadczenia notarialnego dla umowy mogą też wymagać dowolne strony taką umowę podpisujące. W każdym z tych przypadków, Kancelaria Notarialna Małgorzata Wosik-Paziewska zapewnia pełen zakres działań wymaganych od notariusza. Opłaty za usługi oparte są przede wszystkim na wytycznych ministerstwa, określających dość ściśle koszty przyrządzania różnych aktów czy poświadczeń.

Komplet usług notarialnych

Klienci chcący zgłosić się do notariusza w Olsztynie mogą przychodzić do biura przy ulicy 1 Maja, dzwonić czy pisać bez obaw w dowolnej sytuacji, jako że w zakres specjalności kancelarii wchodzą wszystkie działania notarialne, takie jak:

  • sporządzanie aktów notarialnych,
  • akty poświadczenia dziedziczenia,
  • odrzucenia spadku i inne sprawy spadkowe,
  • poświadczenia autentyczności podpisu,
  • poświadczenia zgodności kopii dokumentów z oryginałem,
  • spisywanie protokołów,
  • protesty weksli i czeków.

Cokolwiek z tych i innych powiązanych dziedzin wymaga załatwienia, kancelaria Małgorzaty Wosik-Paziewskiej jest jedną z możliwości, by przeprowadzić wszystko zgodnie z procedurami.


Kancelaria Notarialna Notariusz Małgorzata Wosik-Paziewska
1 Maja 5A lok. 42
10-117 Olsztyn

Zobacz także:

Dobry adwokat z Zielonej Góry

Dobry adwokat z Zielonej Góry

Marcin Radel - Kancelaria adwokacka

Marcin Radel - Kancelaria adwokacka