Działka przemysłowa

Właściciele, którzy swoją ofertę przedstawiają na Anna.com.pl, oferują na sprzedaż lub wynajem różne obiekty. Domy jednorodzinne, nieruchomości inwestycyjne, działki inwestycyjne, działki budowlane. Tereny inwestycyjne, które możesz kupić, są w pełni uzbrojone i przeznaczone pod budowę np. hal magazynowych, spedycyjnych, baz transportowych, hoteli, restauracji, zakładów produkcyjnych, centrów handlowych i innych infrastruktur przemysłowych.

Może już od wielu lat marzy Ci się założenie własnego biznesu. Może miałaby to być restauracja. Dobra lokalizacja w tym momencie jest podstawą sukcesu. Własna restauracja to doskonały pomysł na rodzinny biznes, który z pewnością zbliża. Do tego jest to świetna idea na zarabianie pieniędzy. Połączenie pasji z interesami jest dobre. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z właścicielami w celu omówienia szczegółów transakcji.

Oprócz wielu działek inwestycyjnych właściciele mają na wynajem dwie hale magazynowo – produkcyjne wraz z domem z przeznaczeniem na biuro. Obiekty leżą przy trasie DK 92 Poznań – Szczecin – Berlin. Doskonała lokalizacja ze świetnymi połączeniami komunikacyjnymi. Wraz z obiektami na wynajem jest również ziemia 6 ha. Jest to ziemia rolnicza, która jest przeznaczona na przekwalifikowanie jej na aktywizację gospodarczą. Nieruchomość jest naturalnie uzbrojona w potrzebne media, tj. prąd, wodę, gaz, kanalizację. Jedna z hal jest połączona z budynkiem, druga wolnostojąca. W przypadku domu i hali przy nim – są one ogrzewane. Jeżeli chodzi o halę wolnostojącą nie jest ona ogrzewana, ale posiada już przygotowaną instalację.

Działki przemysłowe, których właścicielem możesz się stać, to doskonały sposób nie tylko na otwarcie własnego interesu, ale po prostu spełnianie marzeń. Jeszcze dziś, nim ktoś Cię ubiegnie, skontaktuj się z właścicielami obiektów w celu omówienia szczegółów wynajmu lub sprzedaży. Z całą pewnością będzie to dla Ciebie dobra inwestycja, która pozwoli Ci otworzyć biznes przynoszący duże zyski.

Real estate

  • Sprzedaż działek pod inwestycje

Anna Real Estate

60-955 Poznań
tel. +61-8411-810

Zobacz także:

Zaopatrzenie firm budowlanych

Zaopatrzenie firm budowlanych

Daszki wykonane ze szkła

Daszki wykonane ze szkła

Jakie są główne atuty stosowania popularnych elewacji wentylowanych?

Jakie są główne atuty stosowania popularnych elewacji wentylowanych?

http://amc.net.pl/oferta,izolacje-hydroizolacje-i-odwodnienia,21.html

http://amc.net.pl/oferta,izolacje-hydroizolacje-i-odwodnienia,21.html

Wynajem podnośnika koszowego

Wynajem podnośnika koszowego